O sklepie

Zajmujemy się sprzedażą pomp i akcesoriów od 2017 roku.

Rok później uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy PompydoWody.pl , który powoli stał się naszym głównym kanałem sprzedaży. Mamy na koncie kilkaset udanych transakcji i wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy widoczni także na portalu allegro.

Współpracujemy z takimi markami jak Omnigena, Capricorn, USTM , Grundfos, IBO oraz stale poszerzamy naszą ofertę.

Minimalne koszty przesyłki

W Naszym sklepie, koszty przesyłki obejmują faktyczne wydatki związane z transportem oraz bezpiecznym zapakowaniem zakupionego towaru. Szczególną uwagę poświęcamy aby wszystkie nasze przesyłki były dobrze spakowane. Minimalizacja uszkodzeń transportowych jest dla nas priorytetem.

Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem naszych partnerów: DHL, DPD oraz Inpost

Bezpieczne płatności

Szybkie płatności odbywają się za pośrednictwem serwisu PAYU. Gwarantuje to wygodę oraz bezpieczeństwo transakcji.

Pomoc i doradztwo

Zadowolenie klientów jest dla nas ważne. Zależy nam aby Państwo do Nas chętnie wracali i nas polecali. Udzielamy wsparcia technicznego w doborze urządzenia oraz dodatkowych akcesoriów. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach naszej pracy od Pn. – Pt. od 9.00 – 16.00

14 dni na zwrot

Udzielamy 14 dniowego terminu na zwrot towaru – bez podawania przyczyny. Więcej informacji na temat zwrotów znajduje się w regulaminie.

Oferujemy bogaty asortyment produktów w sklepie które w większości posiadamy na stanie magazynowym. Dzięki temu możemy zaoferować szybką wysyłkę.

PompyDoWody.pl

Profem Michał Malcer
ul. Lawendowa 7
71-006 Szczecin
NIP: 852-241-19-01

Zadaj pytanie: kontakt@pompydowody.pl